اخبار

گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 احتمالاً اوایل مردادماه معرفی می‌شوند

طبق شایعه‌ای جدید، رویداد آنپکد بعدی سامسونگ برای رونمایی از گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 در هفته پایانی ماه ژوئیه (اوایل مردادماه) برگزار می‌شود که کمی زودتر از انتظار خواهد بود. سامسونگ معمولاً در ماه آگوست (اواخر مردادماه) دومین رویداد آنپکد خود را برگزار می‌کند.

رویداد آنپکد بعدی سامسونگ میزبان گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 خواهد بود

اگر شایعه اخیر صحت داشته باشد، اوایل مردادماه با جدیدترین گوشی‌های تاشوی سامسونگ روبه‌رو خواهیم شد. البته در این رویداد محصولات دیگری هم معرفی خواهند شد؛ ازجمله تبلت‌های سری گلکسی تب S9 و ساعت هوشمند گلکسی واچ 6. حتی این احتمال وجود دارد که در این رویداد با نسل بعدی ایرباد سامسونگ هم روبه‌رو شویم.

نقد و بررسی سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۴
                                                                                                          گلکسی زد فلیپ 4

همان‌طور که گفتیم، سامسونگ معمولاً در ماه آگوست دومین رویداد آنپکد خود را برگزار می‌کند، اما امسال کمی شرایط متفاوت است. در کنار شرکت‌های چینی که از گوشی‌های تاشو با قیمت‌های متنوع رونمایی کرده‌اند، امسال گوگل هم می‌خواهد وارد این بخش از بازار شود.

انتظار می‌رود گوگل در جریان رویداد I/O 2023 که در ماه جاری برگزار می‌شود، از گوشی تاشوی پیکسل فولد رونمایی کند؛ هرچند که احتمالاً این گوشی در تابستان روانه بازار خواهد شد. اگرچه سامسونگ در بازار گوشی‌های تاشو حرف اول را می‌زند و تا به امروز چندین نسل از آن‌ها را روانه بازار کرده است، اما گوگل می‌تواند شرایط را برای کره‌ای‌ها کمی سخت کند.

در پایان باید بگوییم که تنها با یک شایعه روبه‌رو هستیم و هنوز سامسونگ اطلاعاتی درباره رویداد آنپکد بعدی‌اش منتشر نکرده است، اما بااین‌حال احتمال معرفی زودهنگام گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 وجود دارد. این گوشی‌ها احتمالاً از لولای جدیدی بهره می‌برند و همچنین گلکسی زد فلیپ 5 به نمایشگر بیرونی بزرگ‌تری نسبت به نسل کنونی مجهز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *