اخبار

آپدیت جدید ویندوز ۱۱ با کوپایلت و پشتیبانی بومی از RAR منتشر شد

مایکروسافت اعلام کرد که کامپیوترهای مجهزبه ویندوز ۱۱ هم‌اکنون می‌توانند به‌روزرسانی بزرگ 23H2 را دریافت کنند.

به‌روزرسانی (۴ مهر ۱۴۰۲): مایکروسافت لحظاتی پیش جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۱ را منتشر کرد. نسخه‌ی 23H2 ویندوز ۱۱ به سرویس هوش مصنوعی کوپایلت مجهز است و به‌صورت بومی از فایل‌های RAR پشتیبانی می‌کند. این به‌روزرسانی به‌صورت تدریجی در دسترس قرار می‌گیرد.

خبر اصلی (۳۰ شهریور ۱۴۰۲): مایکروسافت لحظاتی پیش در جریان برگزاری «کنفرانس ویژه‌ی» خود اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۱ در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۴ مهر ۱۴۰۲) از راه می‌رسد. این به‌روزرسانی که 23H2 نام دارد، آخرین نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۱ در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

به‌گزارش زومیت، جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز 11 مجموعه‌ی جدیدی از ابزارهای هوش مصنوعی را به این سیستم‌عامل اضافه می‌کند. مایکروسافت در مراسم امروز سرویس Copilot را رونمایی کرد و گفت کاربران ویندوز ۱۱ با یک کلیک می‌توانند این پلتفرم هوش مصنوعی را اجرا کنند.

به‌روزرسانی بعدی ویندوز ۱۱ شامل تغییراتی در نرم‌افزار Microsoft Paint خواهد بود. نسخه‌ی جدید پینت، برخی از قابلیت‌های فتوشاپ را دریافت می‌کند. ویندوز ۱۱ جدید قابلیت‌هایی هیجان‌انگیز به اوت‌لوک و سایر سرویس‌ها نیز می‌آورد و اجرای فایل‌های RAR و 7zip را امکان‌پذیر می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *