اخبار

مایکروسافت بخش‌های بیشتری از File Explorer ویندوز ۱۱ را مدرن می‌کند

مایکروسافت به‌روزرسانی آزمایشی جدیدی برای ویندوز ۱۱ منتشر کرده است که بخش‌های بیشتری از ابزار File Explorer را مدرن می‌کند.

مایکروسافت بیلدهای پیش‌نمایش جدیدی برای ویندوز ۱۱ منتشر کرده است که به‌روزرسانی بزرگ دیگری را در File Explorer اعمال می‌کنند. بیلد جدید کانال توسعه‌دهنده شامل نمای مدرن Details Pane است که جزئیات فایل‌ها را به شما نمایش می‌دهد. این پنجره وقتی نمایش داده می‌شود که روی فایل مدنظر یک بار کلیک کنید.

ابزار جدید Details Pane فایل اکسپلورر ویندوز ۱۱

مایکروسافت از زمان انتشار ویندوز ۱۱ در سال ۲۰۲۱،‌ به آرامی بخش‌های بیشتری از فایل اکسپلورر را مدرن کرده است. مدرن‌سازی فایل اکسپلورر از بخش هدر و منوها شروع شد و اواخر سال گذشته‌ی میلادی برای اولین بار شاهد اضافه شدن تب به این اپلیکیشن بودیم.

نمای گالری فایل اکسپلورر ویندوز ۱۱

مایکروسافت امسال روی نسخه‌ی مدرن‌تر صفحه‌ی اصلی و نحوه‌ی نمایش فولدرها و صفحه‌ی گالری کار می‌کند. گالری جدید هم‌اکنون در حال آزمایش است.

Details Pane مدرن نمایی کلی از فایلی را که انتخاب کرده‌اید به شما نشان می‌دهد. این نما شامل پیش‌نمایش فایل و فعالیت‌ها و کامنت‌های اخیر است. همچنین در صفحه‌ی Details Pane فایل‌های مرتبط را خواهید دید.

وب پیج‌ها در فایل‌های اخیر منوی استارت ویندوز ۱۱

جدیدترین به‌روزرسانی آزمایشی ویندوز ۱۱ افزون‌بر مدرن‌سازی فایل اکسپلورر شامل بهبودهای دیگر است. در این به‌روزرسانی Windows Spotlight میزبان تغییراتی شده و اکنون چینش‌های متفاوتی را در دسترس شما قرار می‌دهد. در پنل ویجت‌ها شاهد ویجت جدید فیسبوک هستیم و منوی استارت ازاین‌پس صفحات وبی را که به‌تازگی از آن‌ها بازدید کرده‌اید نشان می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *