اخبار

چت‌بات بینگ به مرورگرهای گوگل کروم و سافاری می‌آید

چت‌بات هوش مصنوعی بینگ در حال اضافه شدن به مرورگرهای گوگل کروم و سافاری است. مایکروسافت به صورت آزمایشی به کاربران هر دو مرورگر اجازه دسترسی به این ابزار را می‌دهد.

کیتلین رولستون، مدیر ارتباطات مایکروسافت در این باره می‌گوید: «ما در حال افزودن دسترسی به بینگ چت در سافاری و کروم هستیم تا کاربران را به عنوان بخشی از آزمایش خود در مرورگرهای دیگر انتخاب کنیم. ما هیجان‌زده هستیم که پس از تکمیل مراحل تست استاندارد، دسترسی به کاربران بیشتری را گسترش دهیم.»

در حال حاضر، برخی کاربران بینگ‌چت را در کروم می‌بینند اما در سافاری نه و برخی برعکس آن را تنها در سافاری می‌بینند. به نظر می‌رسد محدودیت‌های بیشتری برای استفاده از چت بینگ در کروم و سافاری وجود دارد. به عنوان مثال شما فقط می‌توانید پرامپت‌های 2000 کلمه‌ای تایپ کنید، در حالی که در مایکروسافت اج تا 4000 کلمه می‌توانید تایپ کنید. علاوه بر آن مکالمه شما با چت‌بات نیز به محدود به پنج پرامپت می‌شود که این تعداد در مایکروسافت اج 30 پرامپت است؛ همچنین برخی پاپ‌آپ‌های مزاحم را مشاهده می‌کنید که از شما می‌خواهد مایکروسافت اج را دانلود کنید.

مایکروسافت علاوه بر عرضه گسترده‌تر در مرورگرهای مختلف، حالت تاریک را نیز برای بینگ چت معرفی کرده است. می‌توانید با انتخاب منوی گوشه سمت راست بالای بینگ چت و سپس از مسیر Appearance به حالت تاریک یا پیش‌فرض سیستم بروید. اگرچه به نظر نمی‌رسد که این ویژگی هم به طور کامل عرضه شده باشد. چرا که برای برخی کاربران در دسترس نیست.

تا به حال، مایکروسافت فقط چت‌بات خود را در اج در دسترس قرار داده بود. در حالی که می‌توانید از چت بات گوگل بارد در مرورگرهایی غیر از کروم نیز استفاده کنید؛ البته هنگام استفاده از بارد در مایکروسافت اج، اعلان‌هایی برای مقایسه پاسخ‌های خود با بینگ خواهید دید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *