اخبار

داریا همراه از اولین گوشی هوشمند خود رونمایی می‌کند

گوشی هوشمند داریا همراه روز بیست و پنجم تیرماه رونمایی خواهد شد.

شرکت داریا با معرفی این گوشی قصد دارد سهمی از بازار گوشی هوشمند در ایران را از آن خود کند. به گفته مدیران این شرکت، گوشی همراهی که تولید کرده‌اند نتیجه سالها تلاش در حوزه تحقیق و توسعه بوده است.

شرکت داریا، در سال ۱۳۹۹، در شرایط چالشی شیوع کووید-۱۹، واحد تحقیق و توسعه را به منظور طراحی و تولید گوشی هوشمند تأسیس کرد. این واحد با جمع‌آوری تیمی از پژوهشگران و متخصصان مجرب، موفق به تدوین و پیاده‌سازی مراحل پیشرفته‌ توسعه گوشی هوشمند شد. در طول این مسیر، شرکت داریا با مشکلات و چالش‌هایی مواجه شد، اما با تأکید بر هدف خود و پیروی از استانداردهای علمی و فنی، توانست این مشکلات را پشت سر بگذارد. با همکاری بازاریابان، متخصصان فنی و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و سخت‌افزار، این شرکت توانست توانایی خود در تولید گوشی هوشمند را به اثبات برساند.

تحقیقات دقیق در توسعه فناوری‌های پیشرفته و طراحی سیستم عامل بومی برای این گوشی، عناصر کلیدی در موفقیت داریا بودند. همچنین، تیم‌های طراحی حرفه‌ای و پژوهشگران مجرب توانستند نقشه‌ راه دقیق و کاملی برای این پروژه ارائه دهند.

تمرکز بر تحقیق و توسعه، همواره در اولویت‌های این شرکت بوده و این دستاورد، مؤید تلاش‌های پژوهشی و توسعه‌ای منابع انسانی و تیم های تخصصی این مجموعه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *