اخبار

همراه اول در نمایشگاه الکامپ از چت‌بات حج رونمایی کرد

111

همزمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ 1402، چت بات حج که توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول توسعه یافته است، به نمایش گذاشته شد. این ابزار در واقع بات راهنمای رومینگ حج همراه اول است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، چت بات یک نرم افزار است که هدف آن تقلید مکالمه انسانی از طریق تعاملات متنی یا صوتی و معمولاً آنلاین است؛ متقاضیان استفاده از این چت بات می‌توانند به صفحه مخصوص آن مراجعه کنند.

همزمان با برگزاری رویداد عبادی حج تمتع 1402، مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول تلفن همراه کشور اقدام به توسعه «چت بات حج» کرده است. هدف از این اقدام، رسیدگی به مشکلات احتمالی زائرانی است که از سیمکارت همراه اول استفاده می‌کنند.

پیش از آغاز این رویداد، اپراتور اول تلفن همراه کشور در خبری رسمی علاوه بر معرفی بسته‌های ویژه رومینگ حج، شیوه‌های فعالسازی آن را نیز معرفی و اعلام کرده بود که پیش از آغاز سفر، زائران خانه خدا باید سرویس رومینگ بین الملل خود را فعال کنند. فعالسازی رومینگ از طریق اپلیکیشن همراه من نیز همواره فراهم است.

زواری که با توجه به مزایای ویژه سیمکارت های ایرانی در مقایسه با اپراتورهای عربستانی، سیمکارت همراه اول خود را به این کشور برده‌اند، اکنون می‌توانند در صورت بروز مشکل یا موردی خاص در ارتباط با سرویس رومینگ شأن، اقدام به ارتباط با چت بات طراحی شده توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست آنها رسیدگی شود.

گفتنی است این چت بات اکنون در نمایشگاه الکامپ 1402 نیز رونمایی شده و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *