اخبار

رویداد «سخن» با محوریت هوش مصنوعی برگزار می‌شود

دومین رویداد سکوی خلق نوآوری (سخن) 29 فروردین‌ماه سال جاری با محوریت هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

به گزارش هلدینگ ICT و به نقل از روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، سخن (سکوی خلق نوآوری) عنوان مجموعه رویدادهایی است که با هدف شبکه‌سازی و توسعه فرهنگ نوآوری در فضای کسب‌وکار از طریق هم‌اندیشی با صاحبان صنایع و افراد برجسته ذی‌ربط برگزار می‌شود.

دومین برنامه از سلسله رویدادهای سخن به بررسی هوش مصنوعی مولد از منظر فرهنگ و رسانه، نوآوری، آینده‌پژوهی، طراحی انسان‌محور و کسب‌وکار می‌پردازد.

سخنرانان رویداد هوش مصنوعی

دومین رویداد سخن، با سخنرانی «شهاب جوانمردی» مدیرعامل هلدینگ فناپ و ارائه «کیوان جامه‌بزرگ» معاون توسعه راهبردی و امور شرکت‌های فناپ درباره رشد هوش مصنوعی و‌ توسعه انسان‌محور، آغاز می‌شود.

«چشم‌انداز زیگپ» و «ChatGPTهمه‌چیز، همه‌جا، به‌یک‌باره» به‌ترتیب عناوین سخنرانی «کامران باقری» مدیرعامل مرکز نوآوری اسمایلینو و «مسعود زمانی» فعال حوزه نوآوری، در این رویداد است.

«هوش مصنوعی مولد» توسط «هادی ویسی» استاد دانشگاه و معاون فنی مرکز نوآوری اسمایلینو و «مدل‌های کسب‌و‌کار پس از ظهور ChatGPT» نیز توسط روزبه فرقانی کارشناس معاونت نوآوری فناپ ارائه می‌شود.

«هوش مصنوعی خاکستری» موضوع سخنرانی «سجاد اکباتانی» راهبر حوزه سلامت الکترونیکی فناپ، «چقدر برای ورود هوش مصنوعی به سازمان‌ها آماده‌ایم» موضوع سخنرانی «فرشته کسرایی» مشاور سرمایه انسانی و کوچ سازمانی و «ChatGPTفراموش نمی‌کند» موضوع سخنرانی حسین مدنی انسان‌شناس و استاد دانشگاه در این رویداد خواهد بود.

«سروش صحت» نویسنده، بازیگر و کارگردان هم در این رویداد حضور دارد و در استیج نوآوری درباره «دلی نگاه‌کردن به مغز» سخن می‌گوید.

رویداد سخن

این رویداد روز سه‌شنبه 29 فروردین‌ماه 1402 از ساعت 14:30 تا 18:30 در مرکز رویداد سلام 100 استارت‌آپ برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *