اخبار

بازدید مدیر کل اطلاعات و داده های آب کشور از مرکز پشتیبان دیسپچینگ ملی گاز ایران

بازدید مدیر کل اطلاعات و داده های آب کشور و هیئت همراه از مرکز پشتیبان دیسپچینگ ملی گاز ایران و مذاکره جهت راه اندازی مرکز ملی رصد خانه آب ایران توسط هلدینگ ICT روز چهارشنبه مورخ 9 شهریور 1401 صورت گرفت.

جناب آقای فیروز قاسم زاده مدیر کل اطلاعات و داده های آب کشور به همراه مهندس عبداله آزاد مدیر عامل هلدینگ تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات به اتفاق هیئت همراه از مرکز پشتیبان دیسپچینگ ملی گاز ایران دیدن فرمودند و در خصوص راه اندازی مرکز ملی رصد خانه آب ایران با این هلدینگ مذاکره نمودند.

با توجه به نیاز روز افزون کشور جهت مدیریت هوشمند آب و حوزه های آبریز و زیر مجموعه های صنایع آب کشور، وزارت نیرو و شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران درصدد تجمیع سامانه های مدیریت آب کشور و راه اندازی سامانه جامع مدیریت و مانیتورینگ هوشمند آب برآمده که با توجه به سابقه طولانی هلدینگ ICT در راه اندازی این مدل سامانه ها و کلان پروژه ها از جمله دیسپچینگ ملی گاز ایران، اسکادای گاز تهران، هوشمند سازی مدیریت آب دشت ازگله، اقدام به برقراری مذاکرات و نشست های مهندسی و مدیریتی فی مابین نموده است.
این بازدید افق روشنی از اجرای پروژه رصد خانه ملی آب ایران برای بازدیدکنندگان به همراه داشته و بسیاری از ابهامات و سوالات آنان توسط تیم مدیریت و فنی هلدینگ پاسخ داده شد.
در پایان ابراز امیدواری شد که پروژه رصد خانه ملی آب ایران پس از طراحی و مهندسی اولیه با سرعت و کیفیت بالا به مرحله اجرا برسد و کشور از موهبت مدیریت هوشمند آب بهره برده و تنش آبی موجود را با کمترین اثر، پشت سر بگذارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *