اخبار

سامسونگ احتمالاً گلکسی واچ را به پروژکتور مجهز می‌کند

تا به امروز چندین گوشی هوشمند مجهز به پروژکتور روانه بازار شده‌اند که یکی از آن‌ها سری گلکسی بیم بود. اما حالا ظاهراً سامسونگ می‌خواهد به ساعت هوشمند گلکسی واچ پروژکتور اضافه کند و یکی از پتنت‌هایش به این موضوع اشاره دارد.

پتنت جدید سامسونگ که در ایالات متحده ثبت شده است، یک ساعت هوشمند را با پروژکتور داخلی نشان می‌دهد. البته از این پروژکتور نمی‌توان برای مشاهده فیلم روی دیوار استفاده کرد و عملکردش را می‌توانید در تصویر زیر ببینید:

گلکسی واچ پروژکتور

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، کاربر می‌تواند تصاویر را روی دستش نشان دهد. درحقیقت آنچه را که در نمایشگر ساعت هوشمند به نمایش گذاشته می‌شود، می‌توان به اندازه‌ای بزرگ‌تر روی دست دید. بنابراین کاربران راحت‌تر از ساعت یا ضربان قلب خود مطلع می‌شوند.

البته همه ویژگی‌های پروژکتور به اینجا ختم نمی‌شود. برای مثال می‌توان اطلاعات متفاوت با نمایشگر را روی دست نشان داد. همچنین امکان نمایش فایل‌های ویدیویی هم روی دست کاربر وجود دارد.

امکان نمایش محتوای نمایشگر ساعت هوشمند روی فضایی بزرگ‌تر می‌تواند در برخی مواقع مانند ورزش‌کردن، مناسب باشد. علاوه‌براین، می‌توانید به محتوایی بیش از اطلاعات روی نمایشگر ساعت هوشمند دسترسی پیدا کنید یا اینکه یک اپ اطلاعات بیشتری را نسبت به نمایشگر روی دست‌تان نشان دهد.

پروژکتور در ساعت هوشمند می‌تواند کاربردهای زیادی داشته باشد، اما از سوی دیگر باید به باتری این محصولات هم توجه کرد. این گجت‌ها به‌خاطر اندازه‌شان، باتری کوچکی دارند، بنابراین درصورت استفاده از پروژکتور احتمالاً خیلی سریع شارژ آن‌ها تخلیه می‌شود.

درنهایت باید گفت تنها با یک پتنت روبه‌رو هستیم و این احتمال وجود دارد که سامسونگ اصلاً برنامه‌ای برای تجاری‌سازی آن نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *