اخبار

رونمایی از یک دوچرخه کوهستانی برقی

به گزارش هلدینگICT – سازنده ایتالیایی Moto Parilla جدیدترین دوچرخه کوهستان الکتریکی خود را با نام Tricolore با حداکثر سرعت ۱۵.۵ مایل در ساعت (~۲۵ کیلومتر در ساعت) روانه بازار کرده است. Tricolore با طراحی قاب منحصر به فرد مطابق با مسیر ثابت خود ارائه می شود. این مدل از الگوی مشابه Trillix، مدل قبلی خود پیروی می کند. دوچرخه برقی دارای برد کمکی ۶۲ مایل است.

Moto Parilla Tricolore طراحی الهام گرفته از موتورسیکلت دارد و به عنوان یک دوچرخه کوهستان الکتریکی عمل می کند. مجهز به سیستم تعلیق جلو و عقب و سیستم کمک فنر جامد است. Moto Parilla می‌گوید سیستم تعلیق و ترمز آن واکنش بهتر و فعال‌سازی مستقیم تعلیق را در طول سواری ارائه می‌دهد.

Tricolore همچنین دارای پایه صندلی از جنس فیبر کربن است که از شاسی جدا است و ظاهری شناور به قسمت پشتی دوچرخه می دهد. این دوچرخه دارای گیربکس ۱۲ سرعته و ترمزهای هیدرولیک است. چراغ‌های آن در قاب و پایه تنظیم شده تعبیه شده‌اند، در حالی که کابل‌ها به صورت داخلی هدایت می‌شوند تا طراحی صاف و محکمی را ارائه دهند. Tricolore دارای فیبر کربن، بازو یک طرفه و یک جیب داخلی در قاب برای حمل حداقل چمدان است.

این دوچرخه ۲۱ کیلوگرم وزن دارد و دارای موتور ۲۵۰ واتی Poloni E-P3+MX با حداکثر قدرت ۶۰۰ وات و گشتاور ۹۰ نیوتن متر است. باتری ۸۰۰ وات ساعتی دارد که با یک بار شارژ حداکثر مسافت ۶۲ مایلی را ارائه می دهد. اطلاعات در دسترس بودن و قیمت Moto Parilla Tricolore هنوز به طور رسمی منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *