اخبار

همراه اول برنده جایزه استیوی سال ۲۰۲۴ شد

همراه اول توانست به‌عنوان اولین برند صاحب‌نام ایرانی، یکی از بزرگ‌ترین جوایز حوزه کسب‌وکار یعنی «جایزه استیوی» را دریافت کند. این جایزه در رقابت با بزرگ‌ترین شرکت‌های خاورمیانه و شمال آفریقا در دو بخش «ارتباطات داخلی» و «گزارش منابع انسانی» به همراه اول اعطا شده است.

اختتامیه جایزه بین‌المللی استیوی که به اسکار کسب‌وکارها نیز معروف است، شنبه ۱۲ اسفند در رأس‌الخیمه امارات برگزار شد و تیم منابع انسانی همراه اول توانست دو تندیس این رویداد را کسب کند. در این رویداد، نمایندگانی از برندهای برتر فعال در ۱۸ کشور خاورمیانه حاضر بودند که بین آنها می‌توان به آرامکو، هالک‌بانک، دی‌اچ‌ال، کوکاکولا و آلیانس اشاره کرد. در بخش اعلام برندگان، همراه اول توانست در دو بخش «ارتباطات داخلی» و «گزارش منابع انسانی» جایزه طلایی استیوی را از آن خود کند.

سعید علی‌عسگری، مدیرکل طراحی و توسعه منابع انسانی همراه اول پس از دریافت این جایزه با تقدیر از همکاران خود در همراه اول گفت: «ماه‌ها کار مستمر و تلاش تیمی، ما را به کسب این جایزه هدایت کرد. این تندیس چیزی بیش از یک جایزه و نشان‌دهنده استعداد و ظرفیت بالای جامعه منابع انسانی ایران است.» علی‌عسگری همچنین گفت که اگرچه دریافت این جایزه اهمیت زیادی دارد، اما همراه اول اهداف بزرگ‌تری را دنبال می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *