اخبار

افزونه ویرایش تصویر کانوا (Canva) به ChatGPT اضافه شد

شرکت OpenAI افزونه کانوا (Canva) را برای چت بات محبوب خود چت‌جی‌پی‌تی معرفی کرد. این افزونه برای دانلود در «فروشگاه افزونه‌های ChatGPT» در دسترس است و به کاربران امکان می‌دهد هر گونه تصویری مانند لوگو، بنر و موارد دیگر را با چت‌جی‌پی‌تی ایجاد کنند.

کاربران پیش از این هم می‌توانستند از کانوا با چت‌جی‌پی‌تی استفاده کنند، اما این فرآیند کمی پیچیده بود و کاربران را ملزم می‌کرد که یک راهکار طولانی را طی کنند. اما با افزونه کانوا که اخیرا معرفی شده است، کاربران می توانند تصاویری خیره‌کننده را تنها با چند کلیک ایجاد کنند. در ادامه نحوه راه اندازی و استفاده از افزونه بیان می‌شود:

  1. برای به‌کارگیری کانوا در ChatGPT، چت‌بات را در مرورگر خود باز کنید و در بخش افزونه، گزینه «فروشگاه افزونه» را پیدا کنید.
  2. اکنون افزونه Canva را جستجو و نصب کنید. پس از اتمام، به پنجره اصلی چت‌جی‌پی‌تی بروید و Canva را از بخش افزونه انتخاب کنید.
  3. در کادر درخواست چت‌بات، آنچه را که می‌خواهید تولید کنید توضیح دهید و چند ثانیه صبر کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از چت‌جی‌پی‌تی بخواهید که یک بنر با پیامی مانند «من یک علاقه‌مند به گوشی‌های هوشمند هستم» ایجاد کند.
  4. از لیست تصاویر تولید شده توسط چت‌جی‌پی‌تی، یک خروجی را که می‌پسندید، انتخاب کنید و روی لینک بالای آن کلیک کنید.
  5. اکنون به کانوا منتقل می‌شوید، جایی که می‌توانید با ضربه زدن بر روی دکمه «اشتراک‌گذاری» و انتخاب گزینه «دانلود»، تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را ویرایش و دانلود کنید.

در حال حاضر، پلاگین کانوا و سایر پلاگین‌ها فقط برای مشترکین ChatGPT Plus در دسترس هستند که هزینه آن 20 دلار در ماه است. اشتراک ممتاز همچنین به کاربران امکان می‌دهد از مدل GPT-4 استفاده کنند که به گفته شرکت می‌تواند با ایجاد محتوای طولانی و پذیرش تصاویر به عنوان ورودی به کاربران کمک بیشتری کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *