اخبار

مدیرعامل ایکس تأیید کرد: تماس ویدیویی در راه است

مدیرعامل جدید ایکس می‌گوید که برقراری تماس ویدیویی بر بستر این شبکه‌ی اجتماعی به‌زودی امکان‌پذیر خواهد شد.

لیندا یاکارینو، مدیرعامل ایکس(توییتر سابق)، تأیید کرده است که قابلیت تماس ویدیویی به این شبکه‌ی اجتماعی اضافه می‌شود. یاکارینو و ایلان ماسک در تلاشند ایکس را به سوپر اپلیکیشن تبدیل کنند؛ یعنی اپلیکیشنی که سرویس‌های مختلف را یکجا ارائه می‌دهد.

یاکارینو در مصاحبه با CNBC گفته است که کاربران «به‌زودی» می‌توانند بدون ارائه‌ی شماره‌ موبایل خود، ازطریق ایکس با سایر کاربران تماس ویدیویی بگیرند. مدیرعامل ایکس همچنین گفته است که ویدیوهای طولانی، خرید اشتراک حساب کاربری تولیدکنندگان محتوا و سیستم پرداخت جزو دیگر قابلیت‌هایی است که به این پلتفرم اضافه خواهد شد.

روز گذشته یکی از توسعه‌دهندگان ایکس از برقراری اولین تماس بر بستر این پلتفرم خبر داده بود. در آن زمان مشخص نشد که منظور تماس ویدیویی بوده یا تماس صوتی.

ایلان ماسک از زمان تصاحب توییتر، تغییراتی قابل‌ توجه در این شبکه‌ی اجتماعی اعمال کرد و در نهایت با ری‌برند به ایکس، تیر خلاص را به پرنده‌ی آبی زد. ماسک گفته که که نام توییتر برای این پلتفرم منطقی نیست، چون توییتر با روزهای اولیه‌اش فاصله‌ی زیادی دارد و اکنون قابلیت‌های بسیار متنوعی ارائه می‌دهد.

یاکارینو در مصاحبه‌ی جدیدش از رویکرد ماسک حمایت کرد و گفت که ایکس در نهایت به «اپلیکیشنِ همه‌چیز» تبدیل می‌شود.

مدیرعامل جدید ایکس می‌گوید که او وظیفه‌ی مدیریت این شرکت را برعهده دارد، درحالی‌که «ایلان روی طراحی محصول تمرکز می‌کند.» به گفته‌ی یاکارینو، ایلان ماسک مشغول رهبری «تیمی از مهندسان خارق‌العاده است و روی فناوری‌های جدید تمرکز دارد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *