اخبار

در تلاش برای رقابت با اپل؛ مدیرعامل آنر، آیفون را به چالش کشید

برند آنر که به نوآوری‌های خاص خود شناخته می‌شود، اخیراً از موبایلی به نام آنر مجیک V2 رونمایی کرده که نازک‌ترین گوشی تاشوی دنیاست. حالا مدیرعامل این شرکت در مصاحبه جدیدی بر اهمیت رقابت با آیفون و انحصار اپل تأکید کرده و می‌گوید باید به‌دنبال تحول و نوآوری در کل این صنعت بود.

با وجود شایعاتی که درباره تولید آیفون و مک‌بوک با نمایشگر تاشو شنیده می‌شود، مدیرعامل آنر ترسی از این رقابت ندارد. او می‌گوید: «اگر آیفون به سراغ فناوری تاشو برود، پیشرفتی مثبت رقم می‌خورد، چون نشان می‌دهد که بازیگران بیشتری درحال ورود به این بازارند. ولی حتی اگر آیفون صفحه تخت خود را حفظ کند، آنر به ترقی ادامه می‌دهد و مرزها را جلو می‌برد.»

آنر رقابت با اپل را محال نمی‌داند

ژائو مینگ می‌گوید در این بازار رقابتی نباید نگران اقدامات رقبا بود یا از آن‌ها ترسید. او توضیح می‌دهد: «ترس تنها نوعی حس تسلی به خود است؛ چرا که اغلب آنچه می‌ترسیم به واقعیت بدل می‌شود.»

مدیرعامل آنر با تأکید بر اهمیت تقویت جایگاه این برند در بازار گفت آن‌ها باید تمرکز خود را روی تصویرسازی از آینده بگذارند. اگرچه آیفون توانمندی‌های سیستماتیک عظیمی دارد، اما آنر همچنان به‌دنبال نوآوری‌های جدید خواهد رفت.

پیش‌بینی آینده کار دشواری است. ابعاد اپل و آنر با یکدیگر قابل مقایسه نیست، اما همان‌طور که آقای مینگ می‌گوید، در آینده هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و باید دید که چه کسی می‌تواند نسل بعدی محصولات را تحت سلطه خود درآورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *