اخبار

معاون اول رئیس جمهور و جانشین وزیر دفاع از غرفه ایرانسل در الکامپ بازدید کردند

در آخرین روز نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، غرفه ایرانسل میزبان معاون اول رئیس جمهور، جانشین وزیر دفاع و تنی چند از معاونین وزیر ارتباطات بود.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، در آخرین روز از برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، صبح امروز پنج‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۲، «محمد مخبر دزفولی»، معاون اول رئیس جمهوری به همراه «عیسی زارع پور»، وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات «امیر محمدزاده لاجوردی» رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از غرفه ایرانسل در «سالن اصلی نمایشگاه (۳۸)» و «سالن ۸و۹» بازدید کردند.

در جریان این بازدید، وزیر ارتباطات، با انجام تست سرعت سرویس فیبرنوری (FTTH) ایرانسل، ویژگی‌های این سرویس را برای معاون اول، تشریح کرد.

مخبر دزفولی، با تقدیر از اقدامات انجام شده توسط ایرانسل در خصوص ارائه اینترنت پرسرعت ثابت، خواستار گسترش ارائه این سرویس در سراسر کشور شد.

سرویس جدید اینترنت پرسرعت ثابت مبتنی بر فیبر نوری ایرانسل، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲، توسط رئیس‌جمهوری، به صورت آنلاین در شهر بابل افتتاح شد.

معاون رئیس جمهور همچنین طی این بازدید، در جریان آخرین خدمات قابل ارائه ایرانسل به عنوان اولین اپراتور ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، بر بستر جدیدترین فناوری‌های ارتباطی مانند نسل پنجم شبکه تلفن‌همراه 5G، شبکه اختصاصی 5G برای صنایع و کسب‌وکارها، کاربست‌های (usecase) مختلف 5G و… قرار گرفت.

بازدید از سرویس‌های دیجیتال و ارتباطی ایرانسل از جمله سرویس تماس تصویری در شبکه نسل چهارم تلفن‌همراه (ViLTE)، سرویس‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، خودروی متصل و دیگر خدمات مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا و دیگر راهکارهای سازمانی، نسل جدید سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من و …، از دیگر بخش‌های بازدید معاون اول رئیس جمهوری، وزیر ارتباطات و رئیس سازمان رگولاتوری از غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ بود.

بازدید جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از غرفه ایرانسل

«مهدی فرحی»، جانشین وزیر دفاع و پشتیانی نیروی‌های مسلح نیز امروز با حضور در غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، از خدمات و دستاوردهای اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی، نسل پنج شبکه تلفن‌همراه، هوش مصنوعی، نوآوری و تحول دیجیتال، بازدید کرد.

بازدید غرفه ایرانسل الکامپ

در جریان این بازدید، وی از نزدیک با محصولاتی چون سیستم بی‌سیم ایرانسل «واکه» در بخش کسب‌وکار سازمانی و سامانه احراز هویت و امضای دیجیتال «یلونام» در بخش دیجیتال ایرانسل آشنا شد و برای همکاری مشترک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ایرانسل، در زمینه محصولات و سرویس‌های مبتنی بر فناوری‌های نوین، ابراز امیدواری کرد.

فرحی همچنین ضمن بازدید از سرویس «شایا»، از ارائه این سرویس توسط ایرانسل به عنوان راهکار یکپارچه برای مدیریت رضایت‌مندی مشتریان کسب‌وکارها، ابراز رضایت و استفاده از ظرفیت‌های متنوع این سرویس در بخش‌های مختلف کشور را پیشنهاد کرد.

جانشین وزیر دفاع در بازدید از بخش اینترنت پرسرعت ثابت مبتنی بر فیبرنوری (FTTH) در غرفه ایرانسل نیز، با آخرین وضعیت ارائه این سرویس به مشترکان ایرانسل آشنا شد.

قسمت دیگر این بازدید، به شرح فعالیت‌های بخش کسب‌وکار سازمانی ایرانسل در این نمایشگاه، از جمله سرویس خودروی متصل، سیستم بی‌سیم ایرانسل «واکه»، سرویس VPN سازمانی، سرویس موبایل سازمانی «MVPN»، سامانه خدمات امنیت‌شبکه به کسب‌و‌کارها، شبکه اختصاصی 5G برای کسب‌وکارها و سامانه مدیریت هوشمند ناوگان «FMS» اختصاص داشت که مورد تقدیر فرحی قرار گرفت.

وی در ادامه بازدید، سرویس‌های دیجیتال ایرانسل که در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ به علاقه‌مندان سبک زندگی دیجیتال معرفی و عرضه شده‌اند را، از جمله نسل جدید سوپر اپلیکیشن «ایرانسل‌من»، تلویزیون اینترنتی «لنز»، سامانه احراز هویت و امضای دیجیتال «یلونام»، سرویس تبلیغات هوشمند و دیجیتال «یلو ادوایز»، بازار دیجیتال API «یلو هاب»، پلتفرم جامع آموزش آنلاین «دانا»، سرویس اشتراک ویدیو با امکان کسب درآمد «راویتو»، سرویس پیشواز ویدیویی، پلتفرم جامع انتشار و استریم موسیقی، خدمات آهنگ پیشواز و بستر کسب درآمد برای صاحبان اثر صوتی «ریتم» و سامانه امن دسترسی کودکان و نوجوانان به محتوای مناسب «سیمبا»، مشاهده و از تلاش ایرانسل برای تحقق سبک زندگی دیجیتال در بین مردم تقدیر کرد.

بازدید معاونان وزیر ارتباطات از غرفه ایرانسل در الکامپ

«علی‌اصغر انصاری» معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات و مجری و دبیر شورای راهبری توسعه شبکه ملی اطلاعات، «رضا باقری‌اصل» معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزارت ارتباطات، طی بازدید جامعی از غرفه ایرانسل در سالن اصلی نمایشگاه (۳۸)، در جریان آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی، هوش مصنوعی، نوآوری و تحول دیجیتال قرار گرفتند.

انصاری ضمن بازدید از آخرین دستاوردهای ایرانسل در حوزه خدمات قابل ارائه بر بستر جدیدترین فناوری‌های ارتباطی، مانند نسل پنجم شبکه تلفن‌همراه 5G، شبکه فیبر نوری به منازل و کسب‌وکارها (FTTx) و خدمات توسعه شبکه ملی اطلاعات، با محصولات فناور و نوآور ایرانسل از جمله شبکه ارتباطات یکپارچه ایرانسل «شایا»، سرویس خودروی متصل، سیستم بی‌سیم ایرانسل «واکه» نیز از نزدیک آشنا شد.

باقری اصل نیز طی این بازدید جامع از غرفه ایرانسل، با ابراز خرسندی از توسعه خدمت شبکه فیبرنوری به منازل و کسب‌وکارها (FTTx)، برای گسترش هرچه بیشتر آن در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد.

بازدید از سرویس‌های دیجیتال و ارتباطی ایرانسل از جمله سرویس تماس تصویری در شبکه نسل چهارم تلفن‌همراه (ViLTE)، سرویس‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و دیگر خدمات مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا و دیگر راهکارهای سازمانی، نسل جدید سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من و …، از دیگر بخش‌های بازدید معاونان وزیر ارتباطات از غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ بود.

غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، مانند نمایشگاه‌های گذشته، تحت پوشش شبکه نسل پنج تلفن‌همراه 5G است و بازدید کنندگان می‌توانند کاربست‌های (use case) مختلف 5G را با ایرانسل تجربه کنند. بیست‌وششمین دوره نمایشگاه الکامپ که از ۴ تیر ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری بود، بعدازظهر امروز پنج‌شنبه ۸ تیر به کار خود پایان داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *