اخبار

ساعت جدید گارمین هرگز به شارژ مجدد نیاز پیدا نمی‌کند

گارمین ساعت رده‌بالای هیجان‌انگیزی رونمایی کرده است که نیازی به شارژ کردن آن ندارید؛ چون با انرژی خورشیدی کار می‌کند.

اگر ساعت‌های رده‌بالا و گران‌قیمتی نظیر اپل واچ اولترا و گلکسی واچ ۵ پرو تمامی نیازهای شما را برطرف نمی‌کنند، جدیدترین ساعت گارمین احتمالا محصولی است که دنبالش می‌گردید. Instinct 2X Solar همانطور که از نامش پیدا است، با انرژی خورشیدی کار می‌کند.

بر اساس گزارش دیجیتال ترندز،‌ Instinct 2X Solar ساعتی هیجان‌انگیز است که قابلیت‌های سطح بالای زیادی دارد و در برابر ضربه و نفوذ ذرات خارجی مقاومت قابل‌توجهی نشان می‌دهد. گارمین می‌گوید ساعت جدیدش روی انواع فعالیت‌های سلامتی نظارت انجام می‌دهد.

مدل سفید ساعت Instinct 2X Solar گارمین

ساعت ۵۰ میلی‌متری بزرگ گارمین به گواهی MIL-STD-810 برای مقاومت دربرابر آب، ضربه و حرارت مجهز است. این ساعت می‌تواند تا عمق ۱۰۰ متری آب از بدون مشکل کار کند. شیشه‌ی تقویت‌شده‌ی بالای نمایشگر، دربرابر خط و خش مقاوم است.

در صورتی که به نور کافی دسترسی داشته باشید، ساعت هوشمند جدید گارمین هیچ نیازی به شارژ ازطریق برق ندارد. گارمین می‌گوید پنل‌های خورشیدی Instinct 2X Solar تا ۵۰ درصد انرژی بیشتر نسبت‌به پنل‌های خورشیدی ساعت Instinct 2 تولید می‌کنند.

گارمین عملکرد GPS را بهبود داده و پشتیبانی از GNSS چندبانده را به ساعتش اضافه کرده است. Instinct 2X Solar حسگر ارتفاع‌سنج بارومتریک و قطب‌نمای سه محوره دارد. قابلیت Tracback به شما کمک می‌کند در صورت گم شدن، مسیر طی‌شده را دنبال کنید و به محل شروع برگردید.

فلاش نور ساعت Instinct 2X Solar گارمین

ساعت Instinct 2X Solar می‌تواند روی خواب، تنفس و سطح اکسیژن خون نظارت کند. این ساعت توانایی نظارت بر دویدن، دوچرخه‌سواری، شنا و بسیاری از ورزش‌های دیگر را نیز دارد.

Instinct 2X Solar به فلاش LED پرنور مجهز است که می‌توان شدت و رنگ نور آن را تغییر داد. ساعت Instinct 2X Solar با قیمت ۴۵۰ دلار قابل‌تهیه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *