اخبار

جزئیات بسته اینترنت ارزان ایرانسل برای عید فطر اعلام شد

ایرانسل در آستانه عید فطر، بسته اینترنت و مکالمه ویژه‌ای برای مشترکین خود در نظر گرفته است که افراد می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

به گزارش هلدینگ ICT و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین اپراتور دیجیتال کشور به مناسبت گرامی‌داشت عید سعید فطر، بسته ویژه‌ای را با قیمت تخفیفی به مشترکان خود ارائه کرده است.

هم‌زمان با فرارسیدن عید فطر، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند یک بسته تخفیفی شامل 2 گیگابایت اینترنت و 2 ساعت مکالمه درون شبکه را تنها با پرداخت 8 هزار تومان دریافت کنند.

این بسته تخفیفی در روزهای 2 و 3 اردیبهشت‌ماه 1402 در دسترس و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، دو روز است.

نحوه فعال‌سازی بسته اینترنت ایرانسل برای عید فطر

مشترکین ایرانسل برای فعال‌سازی این بسته تخفیفی بایستی دوم یا سوم اردیبهشت‌ماه، هم‌زمان با روز عید فطر، کد دستوری #5* را شماره‌گیری کنند. روش دیگر دریافت بسته ویژه عید فطر این اپراتور مراجعه به «ایرانسل من» است.

این اپراتور همچنین به مناسبت ماه رمضان امسال، بسته مکالمه هدیه 4+40 را برای مشترکان خود در نظر گرفته بود. افراد می‌توانند تا پایان ماه رمضان با فعال‌سازی این بسته، پس از 4 دقیقه مکالمه ایرانسلی (درون‌شبکه)، 40 دقیقه بعدی مکالمه خود را به‌صورت رایگان ادامه دهند و از این هدیه بهره‌مند شوند.

البته روش‌های دیگری نیز برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید و در تعطیلات پیش رو استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *