اخبار

سامسونگ بزرگ‌ترین اسکوربورد دیجیتال دنیا را در نیویورک نصب کرد

شرکت نمایشگر سامسونگ (S-LCD سابق) به‌تازگی اعلام کرده است که موفق به نصب بزرگ‌ترین اسکوربورد دیجیتال در استادیوم سیتی‌فیلد شهر نیویورک شده است. همچنین سامسونگ ادعا دارد که این نمایشگر بیشترین میزان روشنایی در نوع خود را هم دارد.

بزرگ‌ترین اسکوربورد دیجیتال متعلق به کدام تیم است؟

استادیوم سیتی‌فیلد که پذیرای اسکوربورد دیجیتال جدید سامسونگ است، به‌عنوان ورزشگاه خانگی تیم بیس‌بال نیویورک متس شناخته می‌شود. اکنون هواداران این تیم می‌توانند مسابقات تیم محبوب خود را با نمایی بهتر در ورزشگاه دنبال کنند تا کوچک‌ترین حرکات رخ‌داده در زمین نیز از چشم آن‌ها دور نماند.

نمایشگر عظیم سامسونگ از دو پنل LED در جلو و عقب تشکیل شده است که پنل جلویی آن مساحتی در حدود ۱۶۰۰ مترمربع دارد. پنل پشتی نسبتاً کوچک‌تر است و مساحت آن تنها ۶۴۰ مترمربع اعلام شده. همچنین مجموع تعداد پیکسل‌های به‌کاررفته در این استادیوم به رقم ۴۰ میلیون می‌رسد و فاصله هر پیکسل در اسکوربرد مذکور هم ۱۰ میلی‌متر است.

اسکوربورد دیجیتال سامسونگ

اسکوربرد دیجیتال نصب‌شده در ورزشگاه سیتی‌فیلد نه‌تنها می‌تواند فضای مناسبی را برای ارائه آمار و جزئیات بازی فراهم سازد؛ بلکه امکان پخش صحنه‌های مسابقه با رزولوشن حیرت‌انگیز 4K را هم ایجاد می‌کند. البته هدف اصلی از تعبیه چنین نمایشگر بزرگی، مصارف تبلیغاتی است تا فرصت‌های بیشتری را برای جذب اسپانسر رقم بزند. پنل پشتی این اسکوربورد برای نمایش تبلیغات یا قسمت‌هایی از مسابقات به خودروهای درحال عبور از بزرگراه پشت استادیوم در نظر گرفته شده است.

سامسونگ در یک قرارداد دوساله، تعداد زیادی نمایشگر دیجیتال را در استادیوم سیتی‌فیلد نصب کرده است تا به یکی از بهترین ورزشگاه‌های ایالات‌متحده تبدیل شود. نصب چندین نمایشگر دیگر ازجمله ۱۳۰۰ صفحه‌نمایش LFD در روزهای آتی ادامه خواهد داشت تا هواداران در اولین مسابقه نمای کاملاً متفاوت و جذابی را شاهد باشند. سامسونگ ادعا دارد که اسکوربردهای دیجیتال جدید فرصت مناسبی برای نمایش انواع گوناگون محتوا در مکان‌های عمومی هستند و می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *