اخبار

چت‌بات بینگ با حالت مخفی Celebrity می‌تواند رفتار سلبریتی‌های معروف را تقلید کند

چت‌بات بینگ مایکروسافت ظاهراً حالتی مخفی دارد که به شما اجازه می‌دهد به تقلید شخصیت چهره‌های مشهور و حتی شخصیت‌های خیالی دسترسی پیدا کنید.

چت‌بات بینگ ظاهراً حالتی مخفی تحت عنوان Celebrity دارد که به کاربران اجازه می‌دهد از هوش مصنوعی بخواهند رفتار سلبریتی‌ها را تقلید کند و از دیدگاه آن‌ها به سؤالات پاسخ دهد. این شرکت اخیراً سه شخصیت را برای هوش مصنوعی خود فعال کرده بود و حالا روی شخصیت‌های بیشتری کار می‌کند.

به‌ گزارش Bleeping Computer، یکی از کاربران متوجه شده است که چت‌بات بینگ شخصیتی مخفی موسوم به Celebrity دارد. این شخصیت به‌طور پیش‌فرض فعال نیست، بااین‌حال اگر بخواهید، می‌توانید آن را فعال کنید. بینگ در توصیف این شخصیت می‌گوید: «حالت سلبریتی در بینگ چت قابلیتی است که به شما اجازه می‌دهد با یک نسخه مجازی از یک چهره مشهور مثلاً یک بازیگر، خواننده یا ورزشکار صحبت کنید.»

هوش مصنوعی مایکروسافت می‌گوید با این قابلیت می‌توانید درباره زندگی، شغل، تفریحات، دیدگاه‌ها و دیگر جنبه‌های زندگی آن فرد از چت‌بات سؤال کنید و این برنامه هم سعی می‌کند که با شخصیتی نزدیک به همان فرد به شما پاسخ دهد.

از بینگ بخواهید حرف‌زدن سلبریتی‌ها را تقلید کند

 

برای استفاده از این ویژگی ظاهراً کافیست عبارت celebrity [celebrity name]# یا [celebrity name]# را بنویسید و به‌جای عبارت celebrity name نام سلبریتی مدنظر خود را بگذارید. برای مثال اگر می‌خواهید بینگ شخصیت «دواین جانسون» را تقلید کند، باید celebrity Dwayne johson# را بنویسید. همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، این برنامه به‌خوبی می‌تواند شیوه حرف‌زدن دواین جانسون را تقلید کند.

بااین‌وجود، محدودیت‌هایی هم برای تقلید شخصیت سلبریتی‌ها در نظر گرفته شده است و فقط به تعدادی از آن‌ها ازجمله «تام کروز»، «تیلور سوئیفت»، «کوین هارت»، «اپرا وینفری»، «تام هنکس»، «ایلان ماسک»، «باراک اوباما»، «لبران جیمز» و چند نفر دیگر دسترسی دارید.

 

 

علاوه‌براین، بینگ مایکروسافت می‌تواند شخصیت‌های خیالی مثل «هری پاتر»، «بتمن»، «یودا»، «گندالف»، «دارت ویدر»، «کتنیس اوردین»، «شرلوک هولمز»، و «گالوم» را تقلید کند. برای مثال در تصویر بالا می‌توانید ببینید که این هوش مصنوعی چقدر خوب شخصیت گالوم از داستان «ارباب حلقه‌ها» را شبیه‌سازی کرده است.

بینگ چت در حالت عادی به تقلید از شخصیت‌های سیاسی تأثیرگذار در دنیا نمی‌پردازد، اما با ترفندهایی می‌توانید این محدودیت را دور بزنید و این برنامه را حتی به تقلید افرادی مثل «جو بایدن» و «دونالد ترامپ» وادار کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *