اخبار

محدودیت گفت‌وگو در هر جلسه با چت‌بات بینگ مایکروسافت به هشت پیام رسید

ماکروسافت

دیروز در خبری به اطلاع شما رساندیم که چت‌بات بینگ مایکروسافت حالا به شما اجازه می‌دهد که بین سه شخصیت، رفتار آن را مشخص کنید. ولی یک به‌روزرسانی دیگر هم در این مدل هوش مصنوعی ایجاد شده است که محدودیت‌های تعامل با این چت‌بات را کمتر می‌کند.

«میخائیل پاراخین»، مدیر بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، در اکانت شخصی خود گزارشاتی را تأیید کرده است که از افزایش تعداد پیام‌ها در هر جلسه گفت‌وگو با این چت‌بات خبر می‌داد. بر این اساس، حالا کاربران هر بار می‌توانند پیرامون یک موضوع در هشت پیام با این مدل هوش مصنوعی حرف بزنند.

مایکروسافت چند هفته پیش و به‌دنبال انتشار گزارش‌های عجیبی درباره رفتارهای غیرمنتظره بینگ چت، محدودیتی را اعمال کرد تا کاربران در هر جلسه فقط بتوانند پنج سؤال متوالی از این هوش مصنوعی بپرسند. اندکی بعد این محدودیت به شش پیام رسید. حالا به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت این محدودیت را کمتر کرده است و اجازه می‌دهد تا در هر جلسه هشت پیام به بینگ بدهید.

 

محدودیت گفت‌وگوهای روزانه همچنان 100 پیام است. پاراخین در توییت دیگری اشاره کرده بود که این محدودیت احتمالاً برای مدتی به همین منوال باقی خواهد ماند. او مدعی شده بود که اگر به‌دنبال کارهایی مثل استخراج اطلاعات نباشید، محدودیت 100 پیام روزانه پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

شخصیت‌های جدید احتمالاً به بینگ مایکروسافت اضافه می‌شوند

اگرچه بینگ چت درحال‌حاضر سه شخصیت دارد، اما احتمالاً تعداد شخصیت‌های این ابزار هوش مصنوعی به سه عدد اکتفا نخواهد کرد. «جوردی ریباس»، معاون شرکتی واحد بینگ در مایکروسافت، پیش‌تر در صفحه توییتر خود گفته بود که آن‌ها در داخل شرکت مشغول مباحثه برای افزودن دو یا سه شخصیت دیگر هستند.

مایکروسافت از زمان عرضه محدود چت‌بات بینگ، با چالش‌های بسیاری روبه‌رو شده و در تلاش است تا با ایجاد تغییرات جدید بخشی از این چالش‌ها را برطرف کند. گفتنی است که قابلیت چت بینگ هنوز به‌طور عمومی در دسترس کاربران قرار نگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *