اخبار

امیزفیت از واچ فیس مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT رونمایی کرد

واچ فیس

این روزها هوش مصنوعی و ابزارهای مبتنی بر آن مثل ChatGPT به تیتر اصلی اخبار تبدیل شده‌اند و سرویس‌های مختلفی براساس آن‌ها درحال معرفی هستند. واچ فیس قدرت گرفته از هوش مصنوعی، پدیده جالب و جذاب جدیدی است که از سوی امیزفیت معرفی شده و امکان استفاده از آن روی ساعت‌های هوشمند این شرکت وجود خواهد داشت.

واچ فیس هوش مصنوعی امیزفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

ChatGPT یک مدل زبانی توسعه یافته توسط شرکت OpenAI است که می‌تواند دستورات و سوالات متنی کاربران را تشخیص داده و به آن‌ها پاسخ مناسب دهد. این ابزار که یکی از پیشرفته‌ترین نمونه‌ها در نوع خود محسوب می‌شود، بر جنبه‌های مختلف فناوری در ماه‌های گذشته، تاثیر فراوانی داشته است به‌طوری که اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های گوناگونی حول آن، توسعه یافته‌اند. ترجمه ماشینی و تولید خودکار محتوا از جمله مواردی هستند که این چت‌بات در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

اکنون شرکت امیزفیت با بهره‌مندی از امکانات ارائه شده توسط ChatGPT به سراغ معرفی واچ فیس مبتنی بر هوش مصنوعی برای ساعت‌های هوشمند خود کرده است که می‌تواند تجربه جدیدی را در اختیار دارندگان محصولات این برند قرار دهد و دسترسی به اطلاعات را جذاب‌تر و ساده‌تر از گذشته نماید. البته باید اشاره کرد که امکانات چندانی مشابه با چت‌بات این هوش مصنوعی روی ساعت‌های هوشمند در دسترس کاربران قرار نخواهد داشت و تنها بخش کدنویسی واچ فیس توسط آن صورت گرفته است.

شرکت امیزفیت که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۵ به صورت رسمی شروع کرد، توانسته است در سال‌های اخیر به یکی از نام‌های مطرح در صنعت گجت‌های پوشیدنی تبدیل شود و محصولات آن اکنون در ۹۰ کشور دنیا به فروش می‌رسند. توجه اصلی برند مذکور روی ارائه فناوری‌های نوآورانه است تا بتواند تجربه بهتری در زمینه ورزش و سلامت را برای آن‌ها فراهم سازد. ساخت واچ فیس به کمک ChatGPT، گام جدیدی در عرصه نوآوری پیرامون ساعت‌های هوشمند به شمار می‌رود و احتمالاً باید در آینده نزدیک، منتظر پیشرفت‌ها و قابلیت‌های جذاب‌تر مشترک این دو حوزه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *