اخبار

کاربران حالا می‌توانند روزانه تا 100 پیام با چت‌بات بینگ مایکروسافت تعامل داشته باشند

تقریباً 2 هفته از زمان معرفی بینگ جدید با نسخه‌ای پیشرفته از ChatGPT می‌گذرد. هرچند این سیستم موردتوجه بسیار زیادی قرار گرفته است، اما کاربران در طول تجربه آن با مشکلاتی مواجه شدند و همین امر باعث شد تا مایکروسافت درباره اشتباهات توضیح دهد و بگوید که جلسات چت طولانی‌مدت باعث بروز خطا می‌شود. در ادامه غول فناوری محدودیت‌هایی برای تعداد سؤال‌های روزانه مجاز کاربران از چت‌بات بینگ اعمال کرد که اکنون این میزان را افزایش داده است.

تغییرات جدید چت‌بات بینگ

چت‌بات

حالا «میخائیل پاراخین»، رئیس بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، در توییتر اعلام کرده است که این شرکت به‌روزرسانی‌های جدیدی برای بینگ اعمال کرده که به‌عنوان بخشی از آن، محدودیت سؤال‌های روزانه به 100 مورد رسیده است.

پاراخین همچنین اعلام کرد که اکنون درخواست‌های مربوط به SERP (صفحه نتایج موتور جستجو)، دیگر جزو محدودیت نوبت‌های چت روزانه این سرویس محسوب نمی‌شوند. علاوه‌براین، مشکل محدودیت نوارهای کناری مرورگر Edge نیز برطرف شده است.

او اخیراً در توییت دیگری اعلام کرده بود که سیستم برچسب‌گذاری جدیدی راه‌اندازی شده که به‌موجب آن، شاهد پیشرفت‌های قابل‌توجهی در تعامل با چت‌بات بینگ خواهیم بود. بنابراین به‌نظر می‌رسد که محدودیت فعلی 100 سؤال در طول روز در آینده بسیار نزدیک افزایش پیدا خواهد کرد و مایکروسافت بهبودهایی را به سیستم خود اضافه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *