اخبار

سامسونگ احتمالاً اواخر 2023 گلکسی S23 FE را معرفی می‌کند

براساس گزارش منتشر شده توسط نشریات کره جنوبی، سامسونگ قصد دارد نسخه جدید گوشی سری Fan Edition خود را در قالب گلکسی S23 FE عرضه کند. انتظار می‌رود تا این دستگاه در نیمه دوم سال 2023، حدودا در ماه آگوست یا سپتامبر (مرداد/شهریور/مهر) معرفی شود.

دستگاه‌های سری گلکسی Fan Edition اولین بار در سال 2020 با عرضه گلکسی S20 FE معرفی شدند. از آن‌ها به عنوان یک نسخه مقرون‌به‌صرفه از دستگاه‌های پرچمدار سری S سامسونگ یاد می‌شود. در حالی که S20 FE توانست طرفداران زیادی را به خود جذب کند و تقریباً در عرض یک سال حدود 10 میلیون دستگاه از آن فروخته شد، S21 FE نتوانست به این سطح از موفقیت برسد. علاوه بر این، سامسونگ تصمیم گرفت تولید S22 FE را به‌دلیل کمبود جهانی تراشه لغو کند.

احتمال کنار گذاشتن گوشی A74 با هدف فروش بیشتر گلکسی S23 FE

S22 FE

در ادامه این گزارش توضیح داده شده که سامسونگ ممکن است میان رده پریمیوم آینده خود، یعنی گلکسی A74 را قربانی کند تا سهم بازار بیشتری برای S23 FE ایجاد شود.

نسخه قبلی آن، یعنی گلکسی A73 نتوانست در سال گذشته فروش قابل توجهی به همراه داشته باشد و در نهایت 3 میلیون دستگاه از آن فروخته شد. همچنین گفته شده که غول فناوری حتی ممکن است سال آینده سری A7 خود را کنار بگذارد.

با این حال، همه‌چیز به میزان استقبال مشتریان از S23 FE بستگی دارد. در همین حال، غول کره‌ای اواسط ماه جاری از پرچمداران سری S23 رونمایی کرد. اخیراً در گزارشی گفته شده بود که نمایشگر گلکسی S23 اولترا مصرف انرژی بهینه‌تری نسبت به آیفون دارد. برای آشنایی بیشتر با پرچمدار این سری، یعنی گلکسی S23 اولترا و قابلیت‌های آن می‌توانید مطلب «بررسی گلکسی S23 اولترا: پادشاه مرده است؛ زنده‌باد پادشاه!» را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *