اخبار

سامسونگ رابط کاربری One UI 5.1 را برای سری گلکسی S21 و S22 منتشر کرد

سامسونگ همراه با سری گلکسی S23، رابط کاربری One UI 5.1 را هم معرفی کرد و حالا این شرکت شروع به انتشار این رابط کاربری برای گوشی‌های سری گلکسی S22 شامل S22 و S22 پلاس به‌همراه مدل اولترا و همچنین گوشی‌های سری گلکسی S21 و S20 کرده است.

درحال‌حاضر این به‌روزرسانی در اختیار کاربران نسل‌های قبلی پرچمدارهای سامسونگ در کشورهای اروپایی قرار گرفته. این آپدیت که نسخه فریمور S90xBXXU3CWAI را برای سری گلکسی S22 یدک می‌کشد، شامل چندین ویژگی کاربردی و همچنین بهبودهای رابط کاربری می‌شود.

آپدیت One UI 5.1 برای سری گلکسی S20 تا S22

همان‌طور که گفتیم، این آپدیت هم‌اکنون در اختیار کاربران برخی کشورهای اروپایی ازجمله آلمان قرار گرفته است و انتظار می‌رود کاربران در سایر کشورهای جهان هم بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. این به‌روزرسانی حجمی برابر 2 گیگابایت دارد و برای دانلود آن باید به بخش تنظیمات و به‌روزرسانی نرم‌افزار بروید و گزینه دانلود و نصب را بزنید.

گلکسی S22 One UI 5.1

این رابط کاربری برای کاربران سری گلکسی S21 و S20 هم منتشر شده و با نسخه فریمور G99xBXXU6EWAF در اختیار صاحبان گوشی‌های سری گلکسی S21 قرار گرفته است. این آپدیت هم فعلاً برای کاربران کشورهای اروپایی ارائه شده و در آینده کاربران کشورهای دیگر هم می‌توانند آن را تجربه کنند.

درنهایت باید گفت رابط کاربری One UI 5.1 برای گوشی‌های تاشوی سامسونگ شامل گلکسی زد فولد 3 و 4 و گلکسی زد فلیپ 3 منتشر شده است. این به‌روزرسانی که شامل پچ امنیتی ماه فوریه هم می‌شود، به‌زودی در اختیار کاربران دیگر گوشی‌های تاشوی سامسونگ هم قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *