اخبار

نام احتمالی گوشی‌های تاشو وان پلاس مشخص شد

در چند سال گذشته، گوشی‌های تاشو به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده‌اند و به همین دلیل تولیدکنندگان زیادی تلاش کرده‌اند تا در این بازار حضور داشته باشند. اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که در آن به جزئیات بیشتری درباره گوشی‌های تاشو آینده وان پلاس اشاره شده است.

با وجود اینکه گوشی‌های تاشو از زمان‌ها قدیم در بازار وجود داشته‌اند، اما تاکنون واکنش متفاوتی نسبت به این دستگاه‌ها ارائه شده است. در حالی که تعداد علاقه‌مندان و خریداران گوشی‌های تاشو در چند وقت گذشته افزایش ثابتی داشته، بازار دستگاه‌های تاشو همچنان تحت سلطه سامسونگ است. غول کره‌ای پیشگام اصلی گوشی‌های تاشو محسوب می‌شود و در حال حاضر، دو نوع دستگاه را به بازار معرفی کرده است: گلکسی زد فولد گران قیمت و گلکسی زد فلیپ نسبتاً ارزان‌تر.

این موضوع که گلکسی زد فلیپ با اختلاف نسبتاً زیادی فروش بیشتری نسبت به دستگاه‌های گلکسی زد فولد دارد، نشان می‌دهد که تقاضا برای گوشی‌های تاشو مقرون‌به‌صرفه در حال افزایش است و در این شرایط، تولیدکنندگان جدیدی تلاش می‌کنند تا دستگاه‌های تاشو ارزان قیمت خود را به بازار معرفی کنند و اکنون گفته شده که وان پلاس به دنبال تحقق این امر است.

گوشی‌های تاشو وان پلاس

گوشی تاشو

در این رابطه گفته شده که ظاهراً وان پلاس قصد دارد با عرضه دو گوشی تاشو جدید که از آن‌ها به عنوان «قاتل پرچمدار» یاد شده، وارد بازار این دستگاه‌ها شود.

براساس توییت جدید Mukul Sharma، افشاگر مشهور حوزه فناوری، وان پلاس نام گوشی‌های تاشو خود را انتخاب کرده که قرار است به‌زودی معرفی شوند. اگر اظهارات این منبع درباره گوشی‌های تاشو آینده وان پلاس صحت داشته باشد، این دستگاه‌ها می‌توانند با نام‌های «وان پلاس V فولد» و «وان پلاس V فلیپ» عرضه شوند.

در همین حال، 9To5Mac در گزارش خود اضافه کرد که توانسته یک فهرست علامت تجاری را از طریق اداره ملی مالکیت معنوی چین (CNIPA) پیدا کند که در آن‌ها به نام‌های OnePlus V Flip و OnePlus V Fold اشاره شده است.

با توجه به اینکه از تابستان امسال گزارش‌هایی درباره گوشی‌های تاشو این شرکت منتشر شده، احتمال زیادی وجود دارد که هر دو گوشی تاشو وان پلاس بدون تاخیر بیشتر وارد بازار شوند. علاوه بر این، اوپو که وان پلاس زیر مجموعه آن محسوب می‌شود، در حال حاضر به لطف دستگاه‌هایی مانند اوپو فایند N2 و فایند N2 فلیپ، تجربه کافی با گوشی‌های تاشو را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *