اخبار

مینگ-چی کو: اپل روی ایرپاد مکس جدید و ایرپاد لایت 99 دلاری کار می‌کند

اپل تغییراتی را برای سری ایر‌پاد خود در نظر گرفته، اما انتظار نمی‌رود که این تغییرات تا سال آینده محقق شونند. «مینگ-چی کو» تحلیلگر معتبر اشاره کرده که غول فناوری نسل جدیدی از ایرپادها را در دست تولید دارد که شامل یک ایر‌پاد جدید با قیمت 99 دلار و نسخه بروز شده ایرپاد مکس می‌شود.

کو دومین تحلیلگری است که در هفته‌های اخیر در مورد احتمال عرضه «ایر‌پاد لایت» گزارش داده است. ایرپاد لایت یک گزینه کاملاً جدید در خط تولید AirPods خواهد بود و کو در توییت خود می‌گوید که اپل قصد دارد آن را با قیمتی حدود 99 دلار وارد بازار کند. در حال حاضر، اپل ایر‌پاد 2 را با قیمت 129 دلار و ایرپاد 3 را با قیمت 169 دلار به فروش می‌رساند.

ایرپاد لایت

نسخه جدید ایرپاد مکس

علاوه بر AirPods Lite یا هر نام دیگری که اپل برای این دستگاه انتخاب کند، کو می‌گوید که یک نسخه بروزرسانی شده از ایرپا‌د مکس نیز در راه است. هنوز مشخص نیست که این دستگاه دقیقا دارای چه مشخصاتی خواهد بود، اما این اولین بروزرسانی ایرپاد مکس از زمان عرضه اولیه آن در دسامبر 2020 محسوب می‌شود.

اکثر کاربران ایرپاد مکس امیدوار هستند تا اپل روی ارتقای کیفیت صدای این دستگاه تمرکز کند که شاید این ویژگی با پشتیبانی از پخش بدون افت، بهبود کیف حمل و نقل و تازه‌سازی طراحی با رنگ‌های جدید همراه شود. عمر باتری بهبود یافته نیز دیگر گزینه از لیست ویژگی‌های قابل انتظار این دستگاه را تشکیل می‌دهد.

کو می‌گوید که اپل قصد دارد نسل بعدی ایرپادها را در نیمه دوم سال 2024 عرضه کند. با این حال، ممکن است زمان معرفی آن‌ها تا سال 2025 نیز به تعویق بیفتد. بنابراین تا این زمان، نمی‌توان انتظار تغییرات عمده‌ای در خط تولید ایرپاد را داشت.

بلومبرگ چند روز پیش در گزارشی گفته بود که اپل در حال حاضر بیشتر روی هدست واقعیت ترکیبی خود متمرکز شده که می‌تواند در ماه‌های آینده معرفی شود. به این ترتیب، نمی‌توان انتظار داشت که محصولاتی مانند اپل واچ و ایرپاد در سال جاری اولویت زیادی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *