اخبار

وعده رییس جمهوری محقق شد | زمان تاخیر بازی های آنلاین تا یک چهارم کاهش پیدا می کند

به گزارش هلدینگ ICT – مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات اعلام کرد، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران از کاهش پینگ (زمان تاخیر بازی های رایانه ای آنلاین) خبر داد.
زارع پور با اشاره به وعده رییس جمهوری در زمان انتخابات برای کاهش پینگ بازی های آنلاین و قولی که برای انجام آن تا پایان پاییز سال جاری داده شده بود، اعلام کرد: 150 بازی رایانه ای پرمخاطب به داخل ایران منتقل شده و اصطلاحا CDN های آن به داخل کشور انجام شده و با این کار زمان پینگ این بازی ها به یک چهارم زمان فعلی کاهش پیدا می کند.
وی افزود: برای اقدامی که صورت گرفته است در هفته آینده رونمایی انجام می شود و امیدواریم با تحقق این وعده حال چند ده میلیون نفر از کاربران این بازی ها خوب شود.
وزیر ارتباطات در ادامه تصریح کرد: تا چند روز آینده با معرفی سایتی گیمرها می توانند با مراجعه به این سامانه و دانلود ابزارهای معرفی شده بتوانند سرعت بازی های مورد استفاده خود را افزایش دهند.
زارع پور در ادامه به راه اندازی یک سامانه و مرکز تماس برای کسب و کارهای اینترنتی اشاره کرد و گفت: این سامانه و مرکز با عنوان 1649 برای طرح مسائل و مشکلات کسب و کارهای اینترنتی و استفاده از حمایت های اعلام شده در مصوبه هیات دولت و آشنایی با شیوه اجرا آن و معرفی سکوهای شامل این طرح به صورت برخط و تلفنی راه اندازی شده است و در صورت طرح مشکلات کسب و کارها این موارد از دستگاه های مرتبط پیگیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *