اخبار

تلویزیون‌های 65 اینچ اسنوا به روزسانی جدید سیستم عامل «هوما» را دریافت کردند

به گزارش هلدینگ ICT – گروه اسنوا اعلام کرد، سیسستم عامل جدید هوما که در خرداد ماه امسال رونمایی شده بود از این پس برای تمامی کد مدل‌های معرفی شده در سایز 65 اینچ در دسترس است. اسنوا با ارائه این سیستم عامل از خردادماه سعی در توسعه تلویزیون‌های هوشمند خود دارد.

جزییات سیستم عامل هوما در خرداد ماه منتشر شد. حالا اسنوا هم اعلام کرده برای تمامی کد مدل‌های معرفی شده درسایز 65 اینچ آن که فاقد این سیستم عامل بودند، سیستم عامل هوما آماده دریافت است و احتمالا با توجه به اخبار قبلی، مدل‌های دیگری نیز برای دریافت این سیستم عامل، اعلام خواهد شد.

هوما، سیستم عامل سفارشی شده بر پایه اندروید است که حاصل سرمایه‌گذاری اسنوا  برای عبور از محدودیت های موجود نرم افزاری‌اش بخصوص در تلویزیون بوده‌است. البته این سیستم عامل، امکانات بسیار بیشتری را نسبت به محدودیت‌ها ارائه کرده‌است و مشخص نیست که با پتانسیل‌های دیده شده در هوما مانند سرویس‌های پخش ویدئو، بخش‌های خبری و نشریات و یا کیف پول، اسنوا تصمیم به سمت شکل‌دهی کسب و کارهای مبتنی بر آن‌ها حرکت خواهد کرد یا خیر.

اسنوا تاکنون محصولات مختلفی را روانه بازار کرده و تلویزیون‌های هوشمند این کمپانی توانسته‌اند بخش قابل‌توجهی از سهم فروش تلویزیون‌های داخلی بازار را به خود اختصاص دهند. مشخصات فنی و ویژگی‌های سخت‌افزاری مثل رزولوشن، کیفیت نمایشگر و موارد این‌چنینی که در میان کاربران از اهمیت بالایی برخوردارند، رابط کاربری و ویژگی‌های نرم‌افزاری هم دارای چنین اهمیتی هستند.

مهمترین قابلیتی که بعد از به‌روزرسانی مشتریان می‌توانند به آن دست پیدا کنند، جستجوی هوشمند به زبان فارسی است که البته برای این موضوع باید کنترل‌های جدید این تلویزیون را داشته باشید که به نظر می‌رسد تمامی سری‌های تولید شده در این سایز، به آن مجهز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *