اخبار

اپل برنامه خود برای روز اول کنفرانس WWDC 2023 را اعلام کرد

اپل که در فروردین‌ماه اعلام کرده بود کنفرانس توسعه‌دهندگان WWDC 2023 در تاریخ ۵ ژوئن (۱۵خردادماه) آغاز خواهد شد و تا تاریخ ۹ ژوئن (۱۹ خردادماه) ادامه دارد، اکنون برنامه‌های خود برای آن را اعلام کرده است.

طبق برنامه ارائه‌شده از سوی اپل، غول فناوری سخنرانی اصلی خود را در تاریخ ۵ ژوئن و ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت ایران آغاز می‌کند و انتظار داریم تا این شرکت در جریان سخنرانی اصلی خود از سیستم‌عامل‌های iOS 17، macOS 14 و watchOS 10 به‌همراه هدست واقعیت ترکیبی موردانتظار خود، مک بوک ایر ۱۵ اینچی و موارد دیگری رونمایی کند.

سخنرانی اصلی اپل سپس در ساعت ۰۰:۰۰ بامداد به وقت ایران با Platforms State of Union دنبال خواهد شد. در این بخش که غول فناوری آن را برای توسعه‌دهندگان تدارک دیده است، روی ابزارها و فناوری‌های جدیدی که به پلتفرم‌های اپل خواهند آمد، تمرکز خواهد شد.

برنامه اپل برای کنفرانس WWDC 2023

برنامه کامل روز ابتدایی کنفرانس WWDC 2023 به شرح زیر است:

سخنرانی اصلی اپل، ۵ ژوئن (۱۵خردادماه)، ساعت ۲۰:۳۰ (به وقت ایران):

«بزرگ‌ترین و هیجان‌انگیزترین WWDC23 تا به امروز با اولین نگاه به به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیزی که اواخر امسال برای پلتفرم‌های اپل عرضه می‌شوند، آغاز خواهد شد. سخنرانی اصلی از طریق apple.com، برنامه Apple Developer، برنامه Apple TV و یوتوب در دسترس خواهد بود و از پس از پایان، هر زمان که نیاز باشد نیز می‌توان آن را مشاهده کرد.»

Platforms State of the Union، تاریخ ۵ ژوئن، ساعت ۰۰:۰۰ (۱۶خردادماه به وقت ایران):

«توسعه‌دهندگان با نگاهی عمیق‌تر به ابزارها، فناوری‌ها و پیشرفت‌های جدید پلتفرم‌های اپل یاد خواهند گرفت که چگونه می‌توانند برنامه‌های خود را به سطح بالاتری برسانند. Platforms State of the Union از طریق برنامه و وب‌سایت Apple Developer پخش می‌شود.»

جوایز طراحی اپل، ۵ ژوئن، ۰۵:۰۰ صبح (۱۶خردادماه به وقت ایران):

«اپل با جوایز طراحی خود، هنر، خلاقیت و تخصص فنی جامعه توسعه‌دهندگان خود را به رسمیت می‌شناسد و از آن‌ها تجلیل می‌کند. برندگان جایزه طراحی اپل امسال از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت Apple Developer معرفی خواهند شد.»

WWDC 2023 در درجه اول یک رویداد آنلاین خواهد بود و ۱۷۵ ویدیو در وب‌سایت و برنامه Apple Developer در دسترس قرار خواهد گرفت که می‌توان آن‌ها را به‌طور رایگان تماشا کرد. همچنین یک بخش حضوری وجود خواهد داشت که برخی توسعه‌دهندگان و افراد شناخته‌شده در شبکه‌های اجتماعی به‌طور تصادفی شانس حضور در آن را خواهند داشت تا در ۵ ژوئن، در اپل پارک سخنرانی اصلی را با یکدیگر تماشا کنند و همچنین فرصت ارتباط با برخی از اعضای تیم‌های اپل را داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *