اخبار

۲۴۶ محصول فناورانه برای ورود به بازار حوزه سلامت تولید شد

به گزارش هلدینگ ICT – به عقیده کارشناسان؛ شناسایی بازار هدف یکی از گام‌های اولیه و مهم برای فروش محصولات و عرضه خدمات است. در واقع بازاریابی هدفمند به کسب‌وکارها امکان می‌دهد پیام تجاری خود را بر روی بازار خاصی متمرکز کنند تا احتمال خرید محصول خود را نسبت به سایر بازارها بیشتر کنند.

شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به عنوان بنگاه‌های اقتصادی نوین و تاثیرگذار در اقتصاد کشور نیز به این بازاریابی هدفمند نیاز دارند اما همه آنها نه امکان دستیابی به این بازار و نه توانایی برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان بالقوه خود که معمولا در دل صنایع بزرگ کشور زیست می‌کنند را ندارند. به همین دلیل به کارگزارانی نیازمند هستند که بتوانند آنها را در این مسیر و اتصال به بازار هدف یاری کنند.

شبکه فن‌بازار معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری یکی از مجموعه‌هایی است که با معرفی بازار هدف به عرضه کنندگان فناوری در عرصه‌های مختلف؛ چند سالی است که به توسعه بازار این مجموعه‌ها کمک کرده‌اند.

یکی از حوزه ها؛ عرصه سلامت است که در حال حاضر ۲۴۶ محصول فناورانه را به ثبت رسانده و آمادگی ورود به بازار مصرف و تقاضا را دارد. محصولاتی دانش‌بنیان و مبتنی بر دانش و تخصص که می‌توانند نیازهای مختلفی از صنایع را پاسخ دهند.

محصولاتی چون دستگاه ضدعفونی کننده دست، دستگاه ضدعفونی و تصفیه هوای خودرو، ماساژور ارگونومیک کف پا، پالس اکسیمتر انگشتی، پمپ سرنگی هوشمند، سیستم عامل تشخیص و غربالگری گرفتگی عروق توسط سیگنال های حیاتی بدن، دانش فنی فرمولاسیون انواع دارو های گیاهی، ضد کف صنعتی ویژه دیگ‌های بخار فشار متوسط و بالا و غیره از جمله این محصولات هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *