اخبار

آنتوتو لیست قدرتمندترین پرچمدارهای اندرویدی بازار جهانی در نوامبر ۲۰۲۲ را منتشر کرد

آنتوتو، یکی از محبوب‌ترین بنچمارک‌هاست که هر ماه لیستی از قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی بازار را منتشر می‌کند و حالا نوبت به ماه نوامبر رسیده است. در فهرست قدرتمندترین پرچمدارهای اندرویدی ماه نوامبر، همچنان گوشی‌های سری ایسوس راگ فون ۶ در صدر قرار گرفته‌اند و تراشه‌های کوالکام در این لیست حکمرانی می‌کنند.

در گزارش ماه اکتبر هم پرچمدارهای ایسوس در صدر فهرست قرار داشتند. در‌حقیقت بیشتر گوشی‌ها ماه نوامبر تفاوتی با گزارش قبلی ندارند، اما بعضاً جایگاه و امتیازهای آن‌ها تغییر کرده‌اند.

قدرتمندترین پرچمدارهای اندرویدی نوامبر ۲۰۲۲

در صدر فهرست ماه نوامبر، ایسوس راگ فون ۶ با تراشه اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱، ۱۶ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی قرار گرفته. این دستگاه موفق به کسب امتیاز ۱,۱۱۷,۹۶۸ شده است. در رتبه دوم نسخه پرو این دستگاه با امتیاز ۱,۱۱۰,۰۸۲ به چشم می‌خورد.

در رتبه سوم دیگر پرچمدار ایسوس، یعنی ذن‌فون ۹ قرار گرفته است. این گوشی هوشمند هم به تراشه اسنپدراگون ۸ پلاس نسل یک مجهز شده و توانسته امتیاز ۱,۰۸۶,۱۹۷ را به‌دست آورد.

قدرتمندترین پرچمدارهای اندرویدی

در رتبه چهارم جدیدترین گوشی قدرتمند شیائومی، یعنی شیائومی ۱۲T پرو قرار دارد که با تراشه اسنپدراگون ۸ پلاس نسل یک توانسته به امتیاز ۱,۰۶۴,۸۴۱ دست یابد. دیگر نماینده‌ شیائومی در این لیست، گوشی‌ بلک شارک ۵ پرو با امتیاز ۱,۰۲۶,۷۰۴ در رتبه ششم جدول است.

تمام گوشی‌های موجود در این لیست به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل یک یا نسخه پلاس آن مجهز شده‌اند. تنها یک گوشی پرچمدار در این فهرست به تراشه مدیاتک مجهز شده است: ویوو X80. این گوشی هوشمند که قدرتش را چیپ دایمنسیتی ۹۰۰۰ تأمین می‌کند، توانسته است با کسب امتیاز ۱,۰۰۳,۳۱۴، در رتبه هشتم قرار بگیرد.

با توجه به اینکه گوشی‌های مجهز به نسل جدید تراشه‌های پرچمدار، یعنی اسنپدراگون ۸ نسل دو و همچنین دایمنسیتی ۹۲۰۰، در آینده نزدیک لیست قدرتمندترین پرچمدارهای اندرویدی تغییرات زیادی را تجربه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *