اخبار

به فاصله کوتاهی تا برگزاری رویداد اپل، رندرهای اپل واچ پرو منتشر شدند

به گزارش هلدینگ ICT – اپل به احتمال زیاد از اپل واچ پرو در مراسم امشب خود رونمایی می‌کند و انتظار می‌رود با بزرگ‌ترین ساعت هوشمند این شرکت در تاریخ روبرو باشیم. حالا یک طراح خلاق رندرهای جذابی را از این محصول ساخته و واچ فیس‌های جدیدی را برای آن خلق کرده است.

«ایان زلبو» و «پارکر اورتولانی» بر اساس طراحی‌های کامپیوتری موجود و اطلاعات افشایی از طرف «مارک گرمن» از بلومبرگ این رندرها را ساخته‌اند. نمایشگر این دستگاه احتمالا تخت خواهد بود تا شیشه آن بیشتر تحت محافظت باشد. اندازه این مدل احتمالا فراتر از ۴۷ میلی‌متر می‌رود و بدنه‌ای از جنس تیتانیوم به همراه باتری بزرگ‌تر و شارژدهی بالاتر خواهد داشت.

اپل واچ پرو

در یک سمت از بدنه دو سوراخ وجود دارد که یکی گرد و دیگر بیضی‌شکل است. یکی از این سوراخ‌ها باید برای بلندگو باشد که در مدل‌های فعلی هم دیده می‌شود. در آن سو، پیچ تاجی شکل به همراه یک دکمه و میکروفن به چشم می‌خورند. نکته جالب درباره این مدل وجود دکمه‌ای در کنار پیچ تاجی است که کمی از بدنه بیرون آمده است.

اپل واچ پرو

بلومبرگ در گزارش اخیر خود گفته بود که اپل واچ پرو علاوه بر تراشه S8، حسگر دمای بدن و ویژگی‌های مربوط به سلامت زنان، با ظاهری به بازار می‌آید که برای ورزشکاران در نظر گرفته شده و می‌تواند مقاومت بیشتری داشته باشد. این دستگاه با نمایشگر بزرگ‌تر خود واچ‌های فیس جدید، قابلیت‌های سلامتی بیشتر، باتری بزرگ‌تر و احتمالا حالتی برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی خواهد داشت.

اپل واچ پرو

مارک گرمن می‌گوید این دستگاه احتمالا برای همه کاربران جذاب نخواهد بود، چون اندازه‌اش از متوسط محصولات بازار بزرگ‌تر است. اپل واچ پرو بیشتر برای کاربرانی است که به دنبال محصولاتی شبیه ساعت‌های گارمین هستند. قیمت ساعت جدید کوپرتینویی‌ها احتمالا بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار خواهد بود. قیمت ساعت‌های رده بالای گارمین بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *